Про нас


Історія створення Famiglia Foto Studio

Про створення фотостудії я мріяла завжди, але ось назва була для мене завданям ще тим! Оскільки фотографія – це справа мого життя, на нього вплинули деякі події особистого характеру.

Ми вибрали італійську мову, тому як він близький нашій родині. Ми з чоловіком часто буваємо в північній Італії, у зв’язку з його роботою (сімейним бізнесом). Мені там дуже подобаються і культура, і кухня, люди і сама країна. Назва студії «Famiglia» в перекладі з італійської мови означає сім’я, рід, дім.

Ідея, яку я заклала в назву – створити тризначність самого підприємства. По-перше, фотостудія має сімейну концепцію. Це також наш сімейний бізнес. По-друге, сім’я, як наводить назва – наш рекламний хід для ново заселеного району в Києві. Є й третя сторона поняття ідеї нашого бренду – це вже як маленька історія з життя.

Я посилено зайнялася глибоким вивченням генеалогічного дерева нашої родини. Цікаві речі відкрилися переді мною. Протягом 2015 року я повністю перейнялася минулим, життям наших предків. В результаті даних досліджень і аналізу, намалювала на ватмані велике дерево, родовід по п’яте покоління, малюнок дерева був не овальний, а квадратний. Це дерево послужило ідеєю для нашого логотипу. 

26 грудня 2015 року в Famiglia Foto Studio був перший робочий день. Тобто, ми відзначили наш День Народження!!!

Яременко Іванна

Керівник фотостудії, фотограф

Нестерук Тетяна

Дизайнер інтер'єру

Сірик Наталія

Фотограф, ретушер

Лісна Анастасія

Графічний дизайнер

Яременко Ксенія

Дизайнер, ретушер